Aktualności

W dniach 8-9 lipca br. (sobota i niedziela) odbędzie się w siedzibie ZO PZŁ przy ul. Leśnej 8 szkolenie wg rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 26 listopada 2010 r. w sprawie szkolenia myśliwych. Rozpoczęcie zajęć o godz. 9.00.

Zgodnie z "Zasadami powołania do reprezentacji Okręgu Olsztyńskiego na Krajowe Zawody w Strzelaniach Myśliwskich", Komisja Strzelectwa Myśliwskiego MORŁ informuje, że na Mistrzostwach PZŁ w Klasie Powszechniej, które odbędą się w Częstochowie w dniach 15-16 lipca, Okręg Olsztyński reprezentować będą:

  Druk zgłoszenia psa     Zgłoszenia psów na XXIII WARMIŃSKI KONKURS TROPOWCÓW PO FARBIE 8-16 i 40-48 h wraz z kserokopią rodowodu lub metryki należy kierować na adres:

Kurs na selekcjonerskie uprawnienia do wykonywania polowania odbędzie się w dniach 24, 25.06. oraz 01,02.07. w siedzibie ZO PZŁ w Olsztynie.

Polski Związek Łowiecki Zarząd Okręgowy w Olsztynie wspólnie z Komisją Kynologiczną MORŁ organizuje w dniu  9.07.2017 r., na terenie ośrodka kynologicznego w Kabornie Warsztaty dla Przewodników Tropowców.