Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy spod znaku Św. Huberta!

        W związku z decyzją Zarządu Głównego PZŁ i zakończeniem pełnienia funkcji łowczego okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Olsztynie, pragnę serdecznie podziękować wszystkim Członkom Kół Łowieckich pracującym i dzierżawiącym obwody łowieckie na terenie naszego Okręgu PZŁ za wieloletnią współpracę, dobre relacje, a przede wszystkim za okazaną życzliwość i atmosferę naszych kontaktów i spotkań na niwie łowieckiej. Składam serdeczne podziękowania za to, że wspólnie z Wami mogłem uczestniczyć w urzeczywistnianiu idei prawidłowego łowiectwa, a zarazem czuję się zaszczycony, że dzięki wspólnej pasji i pracy mogłem poznać tak wielu wspaniałych ludzi i pracować z nimi.

       W mojej pamięci, z naszej codziennej współpracy przez blisko 23 lata, dzisiaj pozostają tylko chwile radosne. A jakże mogłoby być inaczej, gdy człowiek w pracy zawodowej realizuje swoją pasję? Wszyscy, którzy mnie znają wiedzą, że praca dla urzeczywistniania idei nowoczesnego łowiectwa wypełniała większość mojego nie tylko zawodowego, społecznego, ale i prywatnego życia. Mam nadzieję, że nadal tak będzie!

     Tego dnia, gdy przestaję być przewodniczącym Zarządu Okręgowego PZŁ w Olsztynie chciałbym jeszcze podziękować obecnym i byłym Członkom Mazurskiej Okręgowej Rady Łowieckiej, Zarządu Okręgowego, Okręgowej Komisji Rewizyjnej, Okręgowego Sądu Łowieckiego i Okręgowemu Rzecznikowi Dyscyplinarnemu, Członkom Komisji Problemowych naszej Rady oraz Pracownikom biura ZO PZŁ, z którymi na co dzień staraliśmy się służyć myśliwym – członkom PZŁ! Dziękuję wszystkim Zarządom Kół, Łowczym Rejonowym za współpracę i zaufanie, którym przez blisko pięć kadencji mnie obdarzaliście. Dzięki wzajemnej życzliwości i serdeczności praca w Polskim Związku Łowieckim – a w zasadzie realizacja mojej pasji dla dobra łowiectwa naszego regionu – przynosiła mi ogromną radość. Jestem dumny, że mogłem reprezentować Polski Związek Łowiecki i Myśliwych naszego Okręgu.

         Raz jeszcze dziękuję i pozdrawiam. Darz Bór!!!

Dariusz Zalewski

 

Pozostawiam do siebie kontakt – w sprawach łowieckich jestem zawsze do Waszej dyspozycji:

kom. 606 646 058

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.