5 kwietnia br. na Strzelnicy Myśliwskiej im. Władysława Komorowskiego w Olsztynie-Gutkowie odbyła się I Wojewódzka Spartakiada Klas Mundurowych. Organizatorami spartakiady były: Miejska Komenda Policji w Olsztynie, 4 Warmińsko Mazurska Brygada terytorialna oraz Kwidzyńskie Stowarzyszenie Sportowo-Kolekcjonerskie „Gward” z siedzibą w Kwidzynie.

 

Szesnaście 5-osobowych drużyn ze szkół naszego regionu rywalizowało w konkurencjach sprawnościowych, pierwszej pomocy, strzelaniu i rzutu granatem. Zwycięzcą spartakiady została drużyna z Zespołu Szkół w Górowie Iławeckim. W otwarciu Spartakiady a także w zakończeniu i rozdaniu nagród uczestniczył Wojewoda Warmińsko Mazurski Artur Chojecki.

Zarząd Okręgowy PZŁ w Olsztynie poza udostępnieniem strzelnicy ufundował 4 nagrody indywidualne, zorganizował dla wszystkich chętnych strzelanie do rzutków na kręgu myśliwskim, a na zakończenie imprezy zaprosił uczestników i organizatorów na pieczone dziki, które wszystkim bardzo smakowały.

Za zaangażowanie w organizację spartakiady i promocję łowiectwa Zarząd Okręgowy dziękuje Kol. Mariuszowi Jakubowskiemu i Krzysztofowi Sawickiemu.

 

img_9347 copy
img_9363 copy
img_9369 copy
dzik copy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ ZNAJDUJE SIĘ W DZIALE GALERIA - INNE IMPREZY I SZKOLENIA