Informujemy, że w związku z panującą sytuacją epidemiologiczną, wynikającą z zagrożenia Koronawirusem (COVID-19) ulega zmianie organizacja pracy biura ZO PZŁ w Olsztynie:

  1. Wstrzymuje się przyjmowanie gotówki w kasie biura - wszelkie płatności na rzecz PZŁ prosimy dokonywać wyłącznie w formie przelewów na rachunek bankowy (59 8857 0002 3001 0100 0954 0001);
  2. Od dnia 12.03.br. (czwartek) wstrzymuje się wszelkie szkolenia, imprezy  i spotkania organizowane przez ZO PZŁ w Olsztynie;
  3. Ogranicza się kontakt osobisty z biurem ZO, sprawy załatwiane będą tylko telefoniczne lub drogą e-mailową:

instruktorzy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

księgowość: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

sekretariat: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obowiązuje do odwołania!!!