W związku z sytuacją kryzysową związaną z wystąpieniem na terenie naszego kraju choroby COVID-19, Zarząd Okręgowy PZŁ Olsztyn od dnia 18 marca przechodzi na system pracy w trybie zarządzania kryzysowego:

 

  • Biuro Zarządu Okręgowego PZŁ będzie zamknięta dla interesantów do odwołania.
  • Prosimy o kierowanie wszelkiej korespondencji pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jeśli potrzebują Państwo niezwłocznie przesłać dokumenty do Zarządu Okręgowego PZŁ prosimy o ich zeskanowanie i przesłanie pocztą elektroniczną na ten sam adres.
  • Wszelkie umówione spotkania zostają odwołane.
  • Pracownicy biura Zarządu Okręgowego przechodzą na zdalny tryb pracy. Prosimy o kontakt drogą elektroniczną.

- Kol. Romuald Amborski – łowczy okręgowy tel. 784 473 432, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Kol. Dorota Szydłowska tel. 606 731 225, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Kol. Katarzyna Kłyż tel. 693 117 590, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Kol. Mariusz Jakubowski tel. 606 646 129, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Kol. Marek Werpachowski tel. 666 898 080, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Kol. Krzysztof Sawicki tel.661 399 494,

Telefony są dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 15.30

Prosimy o śledzenie na bieżąco strony internetowej Zarządu Okręgowego PZŁ Olsztyn https://www.pzlolsztyn.pl/