Lp. WPŁACAJĄCY KWOTA (zł)                                                                 
 1.  KL "Śniardwy" Mikołajki 2000               
 2.  Łukasz Cholewicki 100  
 3.  Krzysztof Malkus 100  
 4.  KŁ "Grunwald" Ostróda 5000  
 5.  KŁ "Hubertus" Olsztyn 1500  
 6.  KŁ "Kaczor" Kętrzyn 1500  
 7.  KŁ "Leśniek" Górowo Ił. 2000  
 8.  Anna Kościńska 500  
 9.  KŁ "Mazuria" Wołowno 1000  
 10.  Krzysztof Lewandowski 400  
 11.  Skorupski Damian 100  
 12.  Marek i Elżbieta Onych 100  
 13. Ryszard Dulski 50  
 14. Kamil Sadowski 100  
 15. KŁ "OrzeŁ" Olsztyn 1000  
 16. KŁ "Leśnik" Lidzbark W. 1000  
 17. KŁ "Rosomak" Biskupiec 1000  
 18. KŁ "Kormoran" Olsztyn 1000  
 19. KŁ "Łoś" Olsztyn 1000  
 20. KŁ "Sójka" Bisztynek 500  
 21. KŁ "Pracowników Nauki" W-wa 2000  
 22. Jarosław Całka 100  
 23. Marian Dziurzyński 200  
 24. KŁ "Wrzos" Lidzbark W. 1500  
 25. Małgorzata Sielewicz 50  
 26. Jacek Ferenc 100  
 27. Adam Powąska 100  
 28. KŁ "Wrzos" Olsztyn 2000  
 29. KŁ "Darz Bór" Olsztyn 3000  
 30. KŁ "Batalion" Omin 5000  
 31. KŁ "Żubr" Olsztyn 2000  
 32. Tomasz Molga 100  
 33. Piotr Gonczarenko 100  
 34. KŁ "Kudypy" Olsztyn 2000  
 35. KŁ "Dzik" Orneta 1000  
 36. Krystyna Osmęda 50  
 37. KŁ "Bór" Wipsowo 2000  
 38. Alicja Nowik 50  
 39. Anna Śliwińska 350  
 40. Krzysztof Monkiewicz 100  
 41. Tomasz Jastrzębski 150  
 42. Małgorzata Staworko 1000  
 43. Dariusz Zalewski 100  
 44. Romuald Amborski 500  
 45. Mikołaj Paszko 300  
 46. Andrzej Bilip 1000  
 47. Krzysztof Hincmann 20  
 48. KŁ "Tułacz" Olsztynek 500  
 49. KŁ "Bekas" Gdańsk 500  
 50. Piotr Gołaszewski 50  
 51. Jarosław Wiśniewski 200  
 52. Damian Oleksy 50  
 53. Stanisław Szypowski 100  
 54. Piotr Popowicz 100  
 55. Andrzej Ulewicz 100  
 56. KŁ "Słonka" Srokowo 1000  
 57. Lech Serwotka 200  
 58. KŁ"Drwęca" Ostróda 5000  
 59. KŁ "Bór" Wipsowo 2000  
 60. KŁ "Ryś" Lubawa 1000  
 61. Mieczysław Glot 100  
 62. KŁ "Świt" Pasym 500  
 63. KŁ "Daniel" Kętrzyn 1500  
 64. Sławomir Olewiński 50  
 65. Władysław Kluczkowski 100  
 66. Mieczysław Zając 100  
 67. KŁ "Warmia" Wielbark 1000  
 68. KŁ "Kaczor" D. Miasto 1500  
 69. Tomasz Amborski 500  
 70. Henryk Białczak 500  
 71. Krzysztof Budyta  100  
 72. Leszek Ossowski 100  
 73. Roman Schilling 100  
 74. Rafał Staniszewski 100  
 75. Bolesław Woźniak 200  
 76. KŁ "Ruczaj" Bartoszyce 500  
 77. Janusz Jeznach 200  
 78. KŁ "Wiewiórka" Korsze 1500  
 79. Kamil Szepietowski 250  
 80. KŁ "Szarak" Bartoszyce 1000  
 81. KŁ "Jeleń" Lidzbark W. 2000  
 82. KŁ "Bóbr" Warszawa 1000  
 83. KŁ "Łoś" Iława 1500  
 84. Joanna Nżykowska 100  
 85. KŁ "Dzięcioł" Miłomłyn 5000  
 86. KŁ "Szarak" Kętrzyn 1500  
 87. KŁ "Grunwald" Warszawa 1000  
 88. Marek Deliś 500  
 89. Damian Kaczorek 500  
 90. KŁ "Akteon" Warszawa 3000  
 91. Jakub Deliś 500  
 92. KŁ "Ryś" Dźwierzuty 2500  
 93. KŁ "Dzik" Bartoszyce 1000  
 94. Teresa Siewruk 100  
 95. Zygmunt Bieliński 200  
 96. KŁ "Odyniec" Iława 500  
 97. KŁ "Odyniec" Mrągowo 500  
 98. Zbigniew Bryś 500  
 99. KŁ "Leśnik" Stare Jabłonki 5000  
 100. KŁ "Łabędź" Iława 1000  
 101. KŁ "Daniel" Bartoszyce 1000  
 102. Mirosław Sługocki 200  
 103. KŁ "Dzik" Susz 5000  
 104. Michał Szadziewski 250  
 105. KŁ "Knieja" Szczytno 1000  
 106. KŁ "Żbik" Szczytno 1000  
 107. KŁ "Jarząbek" Kaszuny 1500  
 108. Ryszard Gwardecki 100  
 109. KŁ "Jeleń" Szczytno 1000  
 110. Hubert Znamierowski 500  
 111. Leszek Jaworski 100  
 112. KŁ "Sokół" Mrągowo 1000  
 113. KŁ "Zlot-Las" Faryny 1000  
 114. KŁ "Żuraw" Ruciane Nida 1000  
 115. Tomasz Ochlak 100  
 116. Maria Nykiel 100  
 117. Rafal Grzybowski 550  
 118. Paweł Bobek 100  
 119. Marcin Suchodolski 200  
 120. Jacek Wojsiat 1500  
 121. KŁ "Łyna" Nowe Ramuki 1000  
 122. Urszula Schilling 50  
 123. Jarosław Kosiński 300  
 124. Andrzej Kujawa 350  
 125. KŁ "Pasja" Warszawa 1000  
 126. Franciszek Onichowski 100  
 127. Tadeusz Ratyński 300  
 128. KŁ "Bory" Młock 1000  
 129. Teresa i Marek Adamscy 200  
 130. KŁ "Łabędź" Małdyty 1000  
 131. KŁ "Diana" Wołowo 1000  
 132. Myśliwi z KŁ "Lis" Ostróda 3400  
 133. KŁ "Rogacz" Świętajno 1000  
 134. KŁ "Ponowa" Biskupiec 1000  
 135. Andrzej Sroczyński 400  
 136. Włodzimierz Kościński 500  
 137. KŁ "Szron" Kurzętnik 1000  
 138. Zbigniew Korejwo 100  
 139. Anna i Waldemar Burandt 200  
 140. Wincenty Jaroszewski 200  
 141. KŁ "Czajka" w Biskupcu 1000  
 142.  Magdalena i Czesława Wilczyńska 100  

 Oprócz wyżej wymienionych kół, Koła łowieckie z "Rejonu Morąg" ("Hubertus" Morąg, "Słonka" Morąg, "Ryś" Morąg) podjęły inicjatywę zakupu, maseczek i pomp infuzyjnych na łączną kwotę ponad 15 tys. zł.