Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Elblągu przy współudziale Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Olsztynie

oraz Komisji Kynologicznych przy Zarządzie Okręgowym w Elblągu i Olsztynie oraz Nadleśnictwa Młynary,

 

zapraszają na:

 

„Regionalną Ocenę Pracy Tropowców  i Posokowców w naturalnym łowisku”

 

Ocena rozpocznie się od dnia 21 września 2020 r. na terenie kół łowieckich, których obwody znajdują się w zasięgu terytorialnym Zarządów Okręgowych PZŁ w Elblągu i Olsztynie oraz w zarządzie OHZ LP RDLP w Olsztynie. Zbiórka organizatorów w siedzibie OHZ LP „Strużyna” Nadleśnictwa Młynary 21 września 2020 r., o godz. 11:00.

Zainteresowani, zgłoszeni przewodnicy stawią się na wezwanie organizatorów w ściśle określonym czasie i miejscu, zaopatrzeni w niezbędne wyposażenie i broń.

W ocenie biorą udział sprawdzone i opolowane psy, z potwierdzonymi wynikami pracy.

Koła/OHZ LP zgłaszający potrzebę poszukiwania postrzałka zabezpieczają niezbędny transport dla sędziów i psa z menerem oraz przewodnika w terenie.
Sędziowie pozostają do Państwa dyspozycji w terminie od 21 do 29.09.2020 r.


Organizator zabezpiecza psy kontrolne.

 

kontakt do koordynatorów:

Krzysztof Patalon 698 88 19 49 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artur Sowiński 604 57 45 13 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

UWAGA!

Oceny Pracy Tropowców i Posokowców odbywa się na podstawie Regulaminu Prób i Konkursów Pracy Psów Myśliwskich.

Każdy uczestnik Regionalnego Konkursu Pracy Tropowców i Posokowców przystępując do Konkursu jest zobowiązany do znajomości i przestrzegania w/w Regulaminu.

W czasie rejestracji psów i przeglądu weterynaryjnego należy posiadać: oryginały rodowodu psów przystępujących do konkursu, aktualne świadectwo szczepienia psów przeciwko wściekliźnie, dowód uiszczenia opłaty za udział w konkursie, ważną legitymację członkowską ZKwP lub dowód opłacenia składki członkowskiej za 2020 rok, w przypadku członków PZŁ korzystających z opłaty za Konkurs w wysokości 100 zł- ważną legitymację członkowską PZŁ.

 

Całkowite wpływy z wpisowego przeznaczamy na pokrycie kosztów sędziowania.

O kolejności uczestnictwa decydować będzie losowanie, które zostanie przeprowadzone w dniu 21.09.2020 każdy z uczestników zostanie poinformowany o wynikach.

 

Ocena odbywać się będzie ze szczególnym uwzględnieniem zasad bioasekuracji. Prosimy uczestników o zabranie za sobą czystych uniformów łowieckich, które po zakończeniu imprezy zostaną przez użytkownika umieszczone w worku foliowym i poddane następnie procedurze odkażenia w miejscu zamieszkania.
Również pojazdy należy poddać odkażaniu na miejscu gdzie odbędzie się podsumowanie oceny pracy psów.

Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania imprezy bez podania przyczyny.