Notice: Undefined offset: 0 in /home/visacom/public_html/pzlolsztyn.pl/plugins/attachments/attachments_for_content/attachments_for_content.php on line 827

Notice: Trying to get property of non-object in /home/visacom/public_html/pzlolsztyn.pl/plugins/attachments/attachments_for_content/attachments_for_content.php on line 827

Notice: Undefined offset: 0 in /home/visacom/public_html/pzlolsztyn.pl/plugins/attachments/attachments_for_content/attachments_for_content.php on line 828

Notice: Trying to get property of non-object in /home/visacom/public_html/pzlolsztyn.pl/plugins/attachments/attachments_for_content/attachments_for_content.php on line 828

 

WYNIKI XXI MIĘDZYNARODOWEJ OCENY PRACY POSOKOWCÓW - ORZECHOWO 6.10.2018 r.

Lp. NAZWA PSA Z PRZYDOMKIEM RASA WŁAŚCICIEL LOK/DYP/PKT
1. PERY z Lubochnianskiej doliny pb Jozef Zipser 1/I/100
2. BORA z Kojca Almy agk Jarosław Mikołajun 2/I/90
3. NIXON PATHFINDER CHALLENGE pb Marta i Malwina Łochyńska 3/I/90
4. BETTI z Mszczonowskiej Sfory pb Krzysztof Witkowski 4/I/90
5. RINGO z Psiarni Wojskiego agk Stanisław Słaboń 5/I/85
6. CEZAR Le Bleu Cardinalis pb Rafał Pasteczka 6/I/82
7. HARPI Dziczy Ślad pb Roma Ryszkowska, M. Lewandowska 7/III/76
8. IRA z Łąkorza pb Dariusz Olszewski -/10
9. JAR ze Śliwickiego Czarnego Dworu pb Hubert Głowiński -/10
10. FIODOR z Wonnej Doliny ph Ewa Burdzy -/10

 

WYNIKI MIĘDZYNARODOWEJ OCENY PRACY TROPOWCÓW DLA OGARÓW I GOŃCZYCH POLSKICH - ORZECHOWO 6.10.2018 r.

Lp. NAZWA PSA Z PRZYDOMKIEM RASA WŁAŚCICIEL LOK/DYP/PKT
1. CHARON Mroczne Bractwo gp Szymon Ziółkowski 1/I/100
2. FIKUS Kolonia Bażyńska gp Eugeniusz Karkotka 2/I/90
3. CZARNA Kolonia Bażyńska gp Maciej Pesta 3/I/82
4. KARAT Jednorożec gp Łukasz Ćwiek 4/I/82
5. RENESMEE Zgraja Oszczekiwaczy Mazowieckich gp Edward Lipski 5/II/78
6. ŚWIETNA z Rogu Trzech Książąt gp Sławomir Szlus 6/III/80
7. DUNIA Leszczynowy Gaj gp K, M. Koch 7/III/76
8. FINTO Kolonia Bażyńska gp Krzysztof Malko 8/III/72
9. ARBA Jaćwingowska Knieja gp Łukasz Giro 9/III/70
10. TIGA Pruszący Śnieg gp Edward Lipski 10/III/70
11. FARA Kolonia Bażyńska gp Krzysztof Malko 11/III/66
12. BRADY Sfora Berdysza gp Rafał Pluto-Prondziński 12/III/60

 

img_9179 copy
img_9183 copy
img_9185 copy
img_9191 copy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ ZNAJDUJE SIĘ W DZIALE GALERIA - KYNOLOGIA