W szkoleniach uczestniczą kandydaci do Polskiego Związku Łowieckiego. Szkolenia przygotowują do egzaminów na podstawowe uprawnienia do wykonywania polowania. Są organizowane na podstawie Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 28 grudnia 2009 r. w sprawie uprawnień do wykonywania polowania oraz Uchwały nr 25/2016 Zarządu Głównego PZŁ z dnia 25 maja 2016 roku w sprawie wprowadzenia instrukcji szkolenia i egzaminowania w Polskim Związku Łowieckim oraz powoływania wykładowców ( link do działu Akty prawne). Szkolenia odbywają się dwa razy do roku: wiosną ( marzec - czerwiec) oraz jesienią ( sierpień - listopad). Wykłady i treningi odbywają się tylko w soboty i niedziele.

 

Szczegółowych informacji na temat bieżących i planowanych szkoleń udziela starszy instruktor Mariusz Jakubowski: tel. (89) 535 15 56;         e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Uwaga uczestnicy szkolenia na podstawowe uprawnienia do wykonywania polowania "WIOSNA 2017"

 

Wykłady będą odbywały się w jednej grupie. Początek wykładów o godz. 9.00. Pierwsze zajęcia odbędą się w dniach 25 i 26 marca br. (sobota, niedziela). Terminy kolejnych spotkań będą podane w harmonogramie szkolenia.

Pierwszy trening strzelecki odbędzie się w dniu  1 kwietnia (sobota). Pierwsza grupa rozpocznie zajęcia o godz. 8.00, druga o godz. 13.30. Zapisy do poszczególnych grup treningowych odbędą się w dniu 25 marca (sobota) w czasie wykładów.

 

Darz Bór

Mariusz Jakubowski