1. Cichy Dariusz KŁ „Odyniec” Mrągowo – przewodniczący
  2. Gajos Marek KŁ „Jeleń” Lidzbark Warm. – prezydium komisji
  3. Jakubowski Mariusz AKŁ „Darz Bór” Olsztyn – prezydium komisji
  4. Majek Jan KŁ „Świt” Pasym – prezydium komisji
  5. Szumkowski Stanisław KŁ „Szarak” Kętrzyn – prezydium komisji
  6. Tkaczyk Zygmunt KŁ „Lis” Ostróda – prezydium komisji - do 2017 r.
  7. Trędowski Marek KŁ „Łoś” Olsztyn – prezydium komisji
  8. Adamski Aleksander KŁ „Rogacz” Świętajno
  9. Bałdyga Grzegorz KŁ „Odyniec’ Mrągowo
  10. Bieniek Janusz KŁ „Kaczor” Kętrzyn
  11. Bil Karol KŁ „Żbik” Szczytno
  12. Brycki Wojciech KŁ „Dzik” Orneta
  13. Burandt Waldemar KŁ „Batalion” Omin
  14. Ciepluch Zbigniew KŁ „Śniardwy” Mikołajki
  15. Czajkowski Adam KŁ „Orzeł” Olsztyn
  16. Denis Jerzy KŁ „Cietrzew” Nidzica
  17. Dzietowiecki Tomasz KŁ „Łyna” Nowe Ramuki
  18. Ejkszto Karol KŁ „Czajka” Orneta
  19. Felczak Janusz KŁ „Knieja” Nidzica
  20. Ferster Zygfryd KŁ „Hubertus” Morąg
  21. Gromacki Krzysztof KŁ „Kudypy” Olsztyn
  22. Groszyk Jarosław KŁ „Głuszec” Olsztyn - do 2017 r.
  23. Grzonkowski Stanisław KŁ „Ryś” Lubawa
  24. Harasimowicz Krzysztof KŁ „Głuszec” Olsztyn
  25. Hołdyński Czesław AKŁ „Darz Bór” Olsztyn
  26. Jadeszko Mirosław KŁ „Daniel” Bartoszyce
  27. Jankowski Andrzej KŁ „Leśnik” St. Jabłonki
  28. Jankowski Maciej KŁ „Dzięcioł” Miłomłyn
  29. Jaworski Cezary KŁ „Tułacz’ Olsztynek
  30. Jeznach Janusz KŁ „Łyna’ Nowe Ramuki
  31. Kaliński Józef KŁ „Wiewiórka” Korsze
  32. Korczak Jacek KŁ „Żubr” Olsztyn
  33. Kossakowski Jan KŁ „Słonka” Morąg
  34. Kowalski Andrzej KŁ „Łabędź” Małdyty
  35. Kozera Wojciech AKŁ „Darz Bór” Olsztyn
  36. Krasula Hubert KŁ „Jeleń” Szczytno
  37. Krawczyk Marek KŁ „Żuraw” Ruciane Nida
  38. Krawiec Józef KŁ „Orzeł” Olsztyn
  39. Królak Stanisław KŁ „Grunwald” Ostróda
  40. Kruk Grzegorz KŁ „Daniel” Bartoszyce
  41. Krzyżanowski Dariusz KŁ „Batalion” Omin
  42. Kulas Zbigniew KŁ „Odyniec’ Mrągowo
  43. Kuszczak Piotr KŁ „im. Ejsmonda’ Olsztyn
  44. Matuszak Wojciech KŁ „Bór” Wipsowo
  45. Miłosz Romuald KŁ „Wrzos” Lidzbark Warm.
  46. Moczarski Piotr KŁ „Kudypy” Olsztyn
  47. Neugebauer Jan KŁ „Leśnik” Stare Jabłonki
  48. Nowak Hubert KŁ „Wrzos” Olsztyn
  49. Nowicki Józef KŁ „Szarak” Bartoszyce
  50. Nykiel Andrzej KŁ „Lis” Ostróda
  51. Ochlak Tomasz KŁ „Rosomak” Biskupiec
  52. Ogonowski Krzysztof KŁ „Ryś” Morąg
  53. Pawszyk Jarosław KŁ „Kormoran” Olsztyn
  54. Pieklik Andrzej KŁ „Głuszec” Olsztyn
  55. Piotrowicz Zenon KŁ „Kaczor” Kętrzyn
  56. Popiel Tadeusz KŁ „Dzik” Orneta
  57. Prychodko Witold KŁ „Jeleń” Szczytno
  58. Pyrcz Stefan KŁ „Daniel” Kętrzyn
  59. Rutkowski Michał KŁ „Kudypy” Olsztyn
  60. Rybicki Mieczysław KŁ „Odyniec” Iława
  61. Sambor Stanisław KŁ „Żubr” Olsztyn
  62. Siedlecki Józef KŁ „Knieja” Nidzica
  63. Sikorski Piotr KŁ „Knieja” Olsztyn
  64. Sobczak Witold KŁ „Łoś” Olsztyn
  65. Syrewicz Wacław KŁ „Jeleń” Lidzbark Warm.
  66. Szajner Gabriel KŁ „Ryś’ Morąg
  67. Szkiłądź Jan KŁ „Łyna” Nowe Ramuki
  68. Szklanny Henryk KŁ „Łoś” Iława
  69. Szlachetka Józef KŁ „Żubr” Olsztyn
  70. Szypowski Stanisław KŁ „Batalion” Omin
  71. Śliwa Andrzej KŁ „Drwęca” Ostróda
  72. Świgoń Piotr KŁ „Grunwald” Ostróda
  73. Tumicz Mariusz KŁ „Sójka’ Bisztynek
  74. Turek Edward KŁ „Łoś” Mrągowo
  75. Walczak Artur KŁ „Łabędź” Małdyty
  76. Wasilewski Tomasz KŁ „Bór” Wipsowo
  77. Worotnicki Janusz KŁ „Daniel” Kętrzyn
  78. Wrona Janusz KŁ „Dzik” Bartoszyce
  79. Zając Bronisław KŁ „Grunwald” Warszawa
  80. Zalewski Dariusz AKŁ „Darz Bór” Olsztyn
  81. Zdziechowski Edward KŁ „Tułacz” Olsztynek
  82. Znamierowski Hubert KŁ „Leśnik” Lidzbark Warm.