Darz Bór

Informujemy, że zawody Eliminacji Ligi strzeleckiej w dniu 22.05.2021 r. odbędą się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Lista zgłoszonych zawodników poniżej.

 

Jeżeli ktoś wpłacił wpisowe a nie ma go na liście, prosimy o pilny kontakt pod numerem 606 646 129. W dniu 21.05.( piątek) o godz. 8.30 zamykamy listę zawodników.

Nie będzie możliwości dopisania się do listy zawodników bezpośrednio przed zawodami.

 

Lp.

Nazwisko i Imię

Okręg

 1

Aniołkowski Piotr

Toruń 

 2

Banaczek Patryk

Gdańsk 

 3

Bartnicki Bernard

Olsztyn 

 4

Bąk Ewa

Olsztyn 

 5

Borys Damian Andrzej

Słupsk 

 6

Czarnecki Michał Jacek

Toruń 

 7

Dorniak Robert

Elbląg 

 8

Dziedziński Damian

Elbląg

 9

Gąsior Paweł

Słupsk 

 10

Gmitrzak Marcin Andrzej

Bydgoszcz 

 11

Gmitrzak Mateusz Adam

Bydgoszcz 

 12

Goerick Marek

Elbląg 

 13

Golec Marcin

Słupsk 

 14

Golec Mariusz

Słupsk 

 15

Golec Michał

Słupsk 

 16

Gromacki Krzysztof

Olsztyn 

 17

Grzybowski Rafał

Olsztyn 

 18

Hennig Rafał

Słupsk 

 19

Hoppa Sebastian

Gdańsk 

 20

Isaryk Sergij

Bydgoszcz 

 21

Jesionowski Jakub Paweł

Olsztyn 

 22

Kapuściński Rafał

Elbląg 

 23

Karpik Michał

Toruń 

 24

Karpiński Andrzej Ingacy

Bydgoszcz 

 25

Karpiński Krzysztof

Toruń 

 26

Kędzierski Zbigniew

Toruń 

 27

Kieczeń Piotr

Gdańsk 

 28

Kiedrowski Maciej Marek

Gdańsk 

 29

Klejnotowska Alicja

Gdańsk 

 30

Kneblewski Łukasz

Słupsk 

 31

Kołodziejski Albert Paweł

Płock 

 32

Kozłowski Piotr

Olsztyn 

 33

Kraiński Piotr

Gdańsk 

 34

Kruczkowski Marek Henryk

Płock 

 35

Kufel Mirosław

Toruń 

 36

Kurzyński Andrzej Hubert

Elbląg 

 37

Kutiak Marek

Elbląg 

 38

Lewandowski Marek

Toruń

 39

Leźnicki Jacek Tadeusz

Olsztyn 

 40

Lipiński Jacek

Gdańsk 

 41

Łabenda Agata

Słupsk 

 42

Łąpieś Sławomir

Toruń 

 43

Łożyński Paweł

Gdańsk 

 44

Marcinkowski Bartosz

Toruń 

 45

Modrzejewski Jacek

Bydgoszcz 

 46

Montowski Zbyszko

Bydgoszcz 

 47

Nosko Andrzej

Słupsk 

 48

Onopiak Ryszard

Elbląg 

 49

Oset Maria Magdalena

Bydgoszcz 

 50

Ostrowski Arkadiusz

Elbląg 

 51

Pająk Marta

Olsztyn 

 52

Pankowski Marcin

Płock 

 53

Pawlak Wojciech

Płock 

 54

Pestka Łukasz Stanisław

Bydgoszcz 

 55

Piątkowski Maciej

Bydgoszcz 

 56

Pieściński Adam

Toruń 

 57

Pietrzak Robert

Płock 

 58

Piotrowski Krzysztof Andrzej

Słupsk 

 59

Plata Łukasz Jan

Gdańsk 

 60

Raguza Mateusz

Słupsk 

 61

Sawka Bartosz

Elbląg

 62

Siedlecki Jakub Lech

Bydgoszcz 

 63

Smoliński Piotr

Elbląg 

 64

Sobolewski Dariusz Sebastian

Toruń 

 65

Stasiniewski Przemysław

Płock 

 66

Stefańska Katarzyna

Gdańsk 

 67

Stefański Marcin

Gdańsk 

 68

Stefański Wojciech

Gdańsk 

 69

Stolpman Rafał Tomasz

Elbląg 

 70

Sukiennik Martyna

Olsztyn 

 71

Szkopek Hubert

Płock 

 72

Sztobnicki Paweł

Słupsk 

 73

Szybińska Alicja Małgorzata

Olsztyn 

 74

Szyłejko Rafał

Gdańsk 

 75

Szypowski Bartłomiej

Olsztyn 

 76

Szypowski Maciej Sławomir

Olsztyn 

 77

Szypowski Stanisław Ścibor

Olsztyn 

 78

Szypszak Konrad

Płock 

 79

Usowski Patryk

Bydgoszcz 

 80

Zalewski Artur

Olsztyn